Olsoft Web Application Development

O nas

Spółka Olsoft powstała w 2009 roku i od początku jej istnienia, zarządowi przyświecał jeden cel. Kapitalizować zasoby firm poprzez projektowanie, tworzenie i wdrażanie nowoczesnych oprogramowań dla biznesu. Wsparcie procesów biznesowych a przy tym własnej pracy jest w dzisiejszym, coraz bardziej zdigitalizowanym świecie, koniecznością. Skuteczne zarządzanie relacjami z klientami, usprawnianie procesów sprzedaży i marketingu, to droga ku budowaniu przewagi konkurencyjnej firmy. Olsoft tworząc rozwiązania dla biznesu doskonale wpisuje się w tę strategię.

Kapitał spółki to przede wszystkim ludzie. Stawiamy na doświadczonych pasjonatów, którzy doskonale orientując się we współczesnych trendach, projektują systemy informatyczne nastawione na wysoką wydajność i użyteczność. Precyzyjne wyznaczanie celów i dążenie do nich z wyjątkową determinacją jest dla nas nieocenioną wartością.

Kadra zarządzająca spółki Olsoft zdobyła doświadczenie m.in. pracując dla takich korporacji jak Sygnity S.A., PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o, czy IMS S.A. Dzięki temu Olsoft sp. z o.o. skutecznie realizuje swoją strategię rozwoju koncentrując się na branży rynku nieruchomości, finansów oraz IT. Biznes prowadzimy w oparciu o modele outsourcingu i licencjonowania autorskich oprogramowań. Dzięki temu jesteśmy w stanie sukcesywnie wspierać działalność naszych klientów a przy tym powiększać własny kapitał.